Kupony Gearbest


Kupony i promocje Gearbest

Na tej stronie znajdziesz kupony i promocje do serwisu Gearbest. Staramy się często aktualizować stronę, także polecamy ją zapisać w zakładkach oraz włączyć powiadomienia. Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań oraz produktów wraz z wyszukiwarką magazynową, cenową oraz tekstową.

Dla najtańszych zamówień można spokojnie wziąć przesyłkę nierejestrowaną, te z dopiską Unregistered (Sweden, Netherlands i podobne). Co prawda śledzenie przesyłki nie będzie możliwe, ale nie warto dopłacać do tanich produktów.

Dla troszkę droższych według nas najlepiej wybrać sprawdzone: Belgium Registered, Netherlands Registered.

W przypadku droższych przesyłek (powyżej 30 $) polecany wysyłkę Priority Line. Ta forma dostawy zabezpiecza nas przed dodatkowymi opłatami w Polsce. Zamówienia wysyłane są zbiorczo w kontenerach do magazynu na terenie Europy, Gearbest dokonuje wszelkich płatności odnośnie wprowadzenia towaru na rynek europejski. Paczka, którą zamówiliśmy z magazynów chińskich ostatecznie wysyłana jest kurierem z magazynów w Europie.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie to warto wybrać DHL. W przypadku wysyłek spoza Europy trzeba liczyć się z Cłem, VATem oraz kosztami procesowania paczki przez DHL.

Najbardziej polecaną przez nas metodą płatności jest Paypal. W jego przypadku w razie problemów mamy możliwość założenia sporu w systemie płatniczym. Z innych metod do rozważenia jest także płatność przez Google Pay, Przelewy24 oraz płatność kartą kredytową.

Trzeba mieć na uwadze, że podstawową walutą w sklepie jest dolar amerykański, a wszelkie przewalutowania po stronie pośredników płatności mogą być dla nas niekorzystne. Dlatego też polecamy podpiąć kartę Revolut ewentualnie skorzystać z karty walutowej,

Najlepiej śledzić paczkę przez polecane przez nas strony:

Sklep Gearbest rozrósł się już tak bardzo, że magazyny znajdują się na całym świecie. Na naszej stronie oznaczamy w jakim magazynie znajduje się każdy produkt.

Oto lista magazynów:

Kupony i Promocje aktualizacja 2019-09-30

Kliknij na produkt, a zostaniesz przeniesiony do strony na której będą wszystkie zarejestrowane przez nas kupony jak i historia cen.

Uwaga! W przypadku promocji Flash Sale lub Super deals nie są wymagane kupony!


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful